جشنواره آفلند

به مدت دو روز تخفیف روی تمامی محصولات با کد تخفیف OFF20 

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

جشنواره آفلند

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

به مدت دو روز تخفیف روی تمامی محصولات با کد تخفیف OFF20

7 روش تشخیص کتونی جردن فیک و اورجینال
امتیاز دهید
امتیاز دهید

آیا به کفش‌های نایکی ایر جردن ۱ به خاطر شکوهش در شکستن قوانین، ایر جردن ۲ به خاطر طراحی آرامشبخشش، یا جدیدترین نسل ایر جردن ۳۵ به خاطر سپرده تاریخیش توجه دارید؟ بدون توجه به سبک کفش‌های جردنی که مایل به داشتن آن‌ها هستید، همیشه باید مراقب کفش‌های تقلبی باشید و بدانید چگونه از میان یک جفت ایر جردن واقعی و جعلی تفاوت بین آن‌ها را بگذارید.

تشخیص کفش جردن فیک و اصل

در ادامه، چندین روش متداولی که کلاهبرداران از آن‌ها استفاده می‌کنند تا شما را به خرید کفش‌های جعلی ایر جردن و تفاوت و فرق جردن اصل و فیک وادار کنند را آورده‌ام:

استفاده از نام‌های جعلی در رسانه‌های اجتماعی

امتناع از ارسال تصاویر با برچسب

امتناع از نمایش برچسب داخلی کفش

انتشار توضیحات نادرست در مورد کفش‌های ایر جردن

ایجاد حساب‌های جعلی در رسانه‌های اجتماعی به عنوان کسب و کار

استفاده از آخرین فناوری برای سایت‌های خرده‌فروشی جعلی

پیشنهاد قیمت‌های بسیار پایین و غیر واقعی

درخواست حواله پول، کارت‌های پول یا انتقال وجه از طریق وایر

فشار بر شما برای خرید

بیشتر بخوانید در مورد نکات قرمزی که در آگهی و روی کفش باید به دنبال آن‌ها بگردید و چه کاری باید بکنید اگر به اشتباه کفش‌های جعلی ایر جردن خریدید. در زیر به 7 روش تشخیص کتونی جردن فیک و اورجینال اشاره شده است که بهتر است بخوانید.

7 روش تشخیص کتونی جردن فیک و اورجینال

علامت‌های قرمز ایر جردن واقعی در مقابل کفش‌های جعلی

علاوه بر نشانه‌های خاص یک کفش ایر جردن خود، قبل از انجام خرید واقعی، چندین نشانه‌ی قرمز وجود دارد که باید به دنبال آن‌ها باشید. هنگام خرید این کفش‌ها آنلاین، این نکات را در نظر داشته باشید تا از تشخیص اصل بودن کفش جردن اطمینان فرمایید:

توجه به جزئیات

کلاهبرداران کفش‌های جعلی هر روز هوشمندانه‌تر می‌شوند. شما باید باهوش‌تر از کلاهبردار باشید، و یکی از راه‌های انجام این کار توجه به جزئیات است. به عنوان مثال، آیا صفحه آگهی کفش‌ جردن اصل شامل اشتباهات املایی و دستوری است؟ اگر بله، احتمالاً فروشنده معتبری نیست.

همچنین، باید به جزئیات کوچک دیگری مانند فروشگاهی که فاقد مکان فیزیکی، شماره تلفن یا لینک‌های نادرست در رسانه‌های اجتماعی است توجه کنید.

نگاهی به تعداد محصولات موجود بیندازید. آیا همه سبک‌ها، سایزها و رنگ‌ها موجود هستند؟ اگر بله، این ممکن است نشانه‌ای از یک آگهی غیر واقعی یا جعلی برای کفش‌های ایر جردن باشد.

اطلاعات کامل و دقیق محصول

یک فروشنده خوب یا یک آگهی واقعی باید تمام اطلاعاتی را که شما برای تأیید اصالت کفش‌ها نیاز دارید، در اختیار شما قرار دهد. به عنوان مثال، آیا فروشنده تاریخ انتشار، کد محصول، سبک، جنس و غیره را فهرست کرده است؟ اگر بله، احتمالاً محصول اصلی است.

برچسب “100% اصلی”

هنگام تلاش برای خرید یک جفت کفش ایر جردن واقعی آنلاین، باید همیشه به دنبال برچسب “100% اصلی” باشید. اگر یک وب‌سایت کفش‌ها را به عنوان “اصلی” فهرست می‌کند، باید از فروشنده مشکوک باشید. همچنین، باید از خرید کفش‌هایی که به عنوان “سفارشی”، “نمونه” یا “ویرایش” فهرست می‌شوند، خودداری کنید، زیرا احتمالاً توسط نایکی سفارش داده نشده‌اند.

تصاویر با کیفیت بالا

وقتی به دنبال کفش‌های ایر جردن اصلی آنلاین می‌گردید، باید از کیفیت تصاویر روشن و جزئیات دقیق اطمینان حاصل کنید. آگهی باید شامل چند تصویر از محصول باشد که جزئیات واضحی دارند. اگر تصویری از برچسب داخلی کفش وجود داشته باشد، اما شماره سبک مات است، از فروشنده بخواهید که یکی دیگر ارسال کند.

برچسب داخلی نیز راهی عالی برای تشخیص کفش‌های جعلی از یک کفش ایر جردن واقعی است. فروشندگان واقعی تلاش نخواهند کرد تا این جزئیات را از آگهی پنهان کنند.

باید از تصاویر موجود در انبار، تصاویر بسیار کوچک یا بدون تصاویر به دوری کنید. باید از خرید از این وب‌سایت‌ها خودداری کنید. اگر فکر می‌کنید فروشنده معتبر است، قبل از خرید از او تصاویر بهتری بخواهید. در این مقاله نیز میتوانید 8 روش تشخیص کتونی نیوبالانس فیک و اورجینال را مشاهده کنید.

7 روش تشخیص کتونی جردن فیک و اورجینال

فروشندگان خارجی

شما باید از خرید کفش‌های ایر جردن تشخیص کفش نایک جردن اصل از فروشندگان خارجی خودداری کنید. اگرچه نایکی کفش‌های خود را از کارخانه‌های خود در خارج از کشور وارد می‌کند، اما کفش‌ها را فقط از مراکز اصلی خود در ایالات متحده و اروپا به مصرف‌کنندگان ارسال می‌کند.

در اکثر موارد، کفش‌های جعلی در آسیا ساخته می‌شوند. احتمال مواجهه شما با کلاهبرداری از کفش جعلی به شدت افزایش می‌یابد وقتی کفش‌ها از آسیا ارسال می‌شوند.

بررسی بازخورد فروشنده

اگر شما از یک وب‌سایت مانند ای‌بی‌هستید، باید همیشه به دنبال فروشندگان معتبر با بازخورد خوب باشید. با این حال، به یاد داشته باشید که بازخورد فروشنده نیز ممکن است تقلبی باشد. پس از بهترین داوری‌های خود استفاده کنید.

همچنین، باید از فروشندگان با کمتر یا بدون نظرات مشتری یا بازخورد استفاده نکنید. در این موارد، احتمالاً کالا غیراصلی است. دوباره، همیشه تحقیقات خود را انجام دهید و به حس خودتان اعتماد کنید. اگر فکر می‌کنید فروشنده مشکوک است، معمولاً بهتر است از خرید از او خودداری کنید.

 

علامت‌های قرمز ایر جردن واقعی در مقابل کفش‌های جعلی

با گذشت زمان، تولیدکنندگان کفش جعلی بهتر در کار خود می‌شوند. بنابراین، سخت‌تر می‌شود که تشخیص دهید کدام کفش واقعی و کدام کفش جعلی است.

یکی از بهترین راه‌ها برای جلوگیری از کلاهبرداری هنگام خرید آنلاین کفش ایر جردن، فقط خرید از فروشندگان مجاز است. اگر تصمیم به پیگیری یک سبک قدیمی یا رنگ منحصر به فرد گرفتید، اینجا چندین روش وجود دارد که می‌توانید تشخیص دهید آیا شما در حال تقلب شدن هستید:

نقطه قیمت واقع‌گرایانه

لازم است که اطمینان حاصل کنید که قیمت مناسبی را هنگام خرید آنلاین کفش اصلی نایکی ایر جردن در نظر گرفته‌اید؛ ارزان بودن به هیچ وجه به معنای یک معامله خوب نیست. اگر یک جفت نادر یا رنگ منحصر به فرد کفش ایر جردن را به قیمتی باورنکردنی پیدا کنید، احتمالاً در حال وارد شدن به یک طرح کفش جعلی هستید.

مراقبه از نقاط قیمت واقع‌گرایانه می‌تواند تفاوت زیادی در جلوگیری از خرید کفش‌های جعلی، تقلبی یا غیرقانونی نایکی داشته باشد.

نشان‌های جعلی Jumpman

یکی از نشانه‌های قطعی کفش‌های جعلی ایر جردن، در لوگوی “Jumpman” است که برای برند کفش‌های بسکتبال ایر جردن تبلیغ می‌شود. لوگوی “Jumpman” باید چهار انگشت دست را در دست آزاد مرد باشد و انگشت شست را به سمت بدنش اشاره کند. شما باید لوگو را در روی کفش و جعبه کفش بررسی کنید، اگر امکان دارد.

7 روش تشخیص کتونی جردن فیک و اورجینال

در زبانه کفش، لوگوی “Jumpman” باید از دوخت با کیفیت بالا به نسبت وینیل یا دوخت با کیفیت پایین بهره‌مند باشد. لوگوی “Jumpman” روی زبان کفش و بیرون کفش باید یک لبه بسیار تمیز با ظاهری بیشتر از یک لوگوی کتنی با موخوره‌های ریز داشته باشد.

برای یافتن مدل و رنگ موردنظر کفش ایر جردن خود جستجو کنید زیرا لوگو ممکن است در رنگ‌ها و مکان‌های مختلف بر روی کفش قرار بگیرد. تصاویر از خرده‌فروش اصلی را با تصاویر از سایت توزیع‌کننده مقایسه کنید تا اطمینان حاصل کنید که لوگوی “Jumpman” رنگ و مکان مناسب را دارد.

شما باید از بهترین داوری خود استفاده کنید تا تشخیص دهید که آیا اندازه یا نسبت لوگو صحیح است یا خیر. شما همچنین می‌توانید به دنبال تفاوت‌های ظریفی در بازوها، پاها، کفش‌ها و غیره باشید.

لوگوی “Wings” ایر جردن

یکی دیگر از راه‌هایی که ممکن است کفش‌های واقعی در مقابل کفش‌های جعلی را تشخیص دهید، نگاه کردن به لوگوی “wings” است. آیا می‌توانید از طریق تصویر ببینید که آیا نقاشی روی کفش صحیح است؟ آیا می‌توانید تشخیص دهید که آیا لوگو عمیق‌تر به چرم فروکشته شده است؟ این تفاوت‌ها ممکن است در یک لیست آنلاین سخت به تشخیص برسند.

کفش‌های اصلی ایر جردن هیچ راهنمای دوختی برای کمک به دوختن پانل‌ها در زمان تجمیع ندارند. اگرچه برای اکثر کفش‌ها رایج است، نایکی از آنها در جردن‌ها استفاده نمی‌کند، پس اگر دقت کنید این می‌تواند یک نشانه دهنده باشد.

7 روش تشخیص کتونی جردن فیک و اورجینال

رنگ‌های غیراصلی

قبل از خرید یک جفت کفش ایر جردن، ابتدا رنگ‌های شناخته‌شده (ترکیب‌های رنگ منحصر به فرد) سبکی که به آن علاقه‌مند هستید را تحقیق کنید. شما می‌توانید وب‌سایت نایکی یا یک فروشنده معتبر را برای دیدن رنگ‌های اصلی، که با هر جفت جدید منتشر شده به‌روز می‌شوند، مشاهده کنید. گاهی اوقات، رنگ‌های ویژه‌ای وجود دارند اما باید کفش‌ها را چک کنید.

اگر یک وب‌سایت یا فروشنده فردی رنگی را دارد که در هیچ یک از وب‌سایت‌های تامین‌کننده مستقیم نایکی لیست نشده باشد، احتمال اینکه این محصول جعلی باشد، بسیار بالاست. شما باید از خرید از آن خودداری کنید.

7 روش تشخیص کتونی جردن فیک و اورجینال

عدم دقت در لوگوی “Jumpman” زیر زبانه

قبل از خرید یک جفت کفش ایر جردن آنلاین، شما باید برچسب زبانه را مورد بررسی قرار دهید. برچسب زبانه در ایر جردن‌های واقعی، باید دارای عبارت “بزرگترین بازیکن تاریخ” با دوخت انجام شده باشد. دوخت باید از کیفیت بالا با متن سفید باشد. محتوا باید به راحتی قابل خواندن و حرفه‌ای به نظر برسد.

هر گونه عدم انطباق با لوگوی Jumpman نشانه‌هایی از یک کفش جعلی جردن است.

برچسب اندازه جعلی

شما می‌توانید به راحتی یک جفت کفش ایر جردن جعلی را با مشاهده برچسب اندازه بر روی کفش تشخیص دهید. بسیاری از فروشندگان ممکن است این برچسب را در عکس‌های لیست خرده‌فروشی نمایش ندهند. اگر چنین است، از فروشنده تصویر برچسب اندازه بخواهید. سپس می‌توانید تشخیص دهید که آیا برچسب مطابقت دارد یا خیر.

همه متن باید از همان وزن و استایل فونت استفاده کند. علاوه بر این، متن باید به درستی قرار گرفته و به طور مساوی هم‌تراز باشد.

7 روش تشخیص کتونی جردن فیک و اورجینال

علاوه بر این، شما باید رنگ و کد محصول برچسب را بررسی کنید، که معمولاً می‌توانید آن‌ها را در گوشه بالایی راست برچسب اندازه پیدا کنید. اگر این مورد وجود نداشته باشد، یعنی یک جفت کفش جعلی در دستان شماست.

جعبه کفش جردن

کفش‌های ایر جردن جدید در جعبه اصلی خود عرضه می‌شوند. جعبه کفش ایر جردن و شماره سبک برخی از راه‌های اصلی که می‌توانید یک جفت کفش اصلی را از یک جفت کفش جعلی ایر جردن تشخیص دهید. علاوه بر این، جعبه باید محکم باشد، کفش‌ها باید به طور محکم قرار گرفته باشند، و نباید فضای بی‌استفاده‌ای را ببینید.

جعبه‌های ایر جردن معمولاً یک برچسب تولید را در کنار دارند و یک شماره سبک نه رقمی. می‌توانید از فروشنده تصویر جعبه را هنگام خرید آنلاین بخواهید. ما پیشنهاد می‌کنیم که اگر کفش‌های مورد نظر شما در جعبه نیاید، آن‌ها را خرید نکنید.

 

مکان‌هایی که می‌توانید کفش‌های ایر جردن واقعی را بخرید عبارتند از:

نایکی

فوت لاکر

استوک ایکس (StockX)

استادیوم گودز (Stadium Goods)

GOAT

فروشگاه NBA

ایست‌بی (East Bay)

جیمی جز (Jimmy Jazz)

فینیش لاین (Finish Line)

چمپس اسپرتز (Champs Sports)

فوت اکشن (Footaction)

هرچند ممکن است کفش‌های ایر جردن واقعی را از فروشندگان خصوصی در سایت‌های مانند ای‌بی‌ه، کریگزلیست و بازار فیس‌بوک پیدا کنید، اما احتمالاً در میان لیست‌ها بیشتر کفش‌های جعلی را مشاهده خواهید کرد، بنابراین همیشه بهتر است که مستقیماً از نایکی خرید کنید.

فروشگاه اینترنتی آفلند نیز کفش و کتونی های اصل و فیک را موجود دارد که میتوانید برای خرید کفش جردن به دسته بندی برند جردن مراجعه کنید و خرید خود را متناسب با این الگو های تشخیص انجام دهید. مرسی که تا اینجای مقاله با ما بودید خوشحال میشویم با نظراتتون ما را یاری کنید و سوالات خودتان را بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟