جشنـــواره آفـــلــنــد

دریافت کفی مموری رایگان با هر خرید!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

جشنــواره آفـلـنـد

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

دریافت کفی مموری رایگان با هر خرید

درباره آفلند

ما در آفلند بر این باوریم که سرمایه اصلی، شمایید و هرکدام از شما عزیزان یک عضو از خانواده بزرگ آفلندید و معتقدیم که می تونیم در کنار شما در بستر یک ارتباط سازنده و دو طرفه تجربه یک دوستی همیشگی و صادقانه را بسازیم. ما در آفلند قصد داریم که فاصله ها رو کم کنیم و صرف نظر از اینکه شما کجای ایران هستید. خدمات یکسانی رو براتون ارائه کنیم، چون آفلند یعنی لمس قلب مشتری.

تولد آفلند

همه چیزای دوست داشتنی، داستانشون از یه جایی شروع میشه و یکی خلقشون میکنه. داستان آفلند هم مدیران خلاق و پرتلاشش جناب آقای رسا رحمانی و جناب آقای سجاد اصغری متولدین سال 1377 شروع کرده. جالبه بدونید رسا و سجاد قبلا ورزشکار حرفه ای بودند و در سطح حرفه ای فوتبال بازی می کردند. اما اوایل سال 99 بود که با تفکر کارآفرینی و خلق یه مجموعه بزرگ، آفلند رو از یه فروشگاه کوچک شروع کردن و تو این مسیر با کمک و حمایت شما مشکلات رو یکی بعد از دیگری پشت سر گذاشتند.

مسیر پیشرف آفلند

روزای اول، آفلند رو با اسم آفلندشوز میشناختید و همه میدونیم که اینقدر بزرگ نبوده. آفلند کار خودش رو از یک پیج اینستاگرامی شروع کرد و بعد از 10هزار نفری شدن و حمایت مشتریان خوبش اولین فروشگاه حضوری خودش رو بعد از 4 ماه از طبقه سوم یک پاساژ متروکه شروع کرد و بعد از اون مسیر پیشرفت، امروزه به یه مجموعه ای متشکل از 4 فروشگاه و با حدود بیش از 10 تا پرسنل تبدیل شده.

هدف آفلند جهانی شدن و شماره 1 بازار و ایجاد یک برند ایرانی معتبر و با کیفیت و طراحی و تولید انواع لباس ها و کفش توسط خوده تیم آفلند است.

اوایل تمرکز مجموعه آفلند روی کفش بوده ولی در آینده در کنار کفش که همچنان محصول اصلی محسوب میشه، شما میتونید طیف گسترده تری از محصولات شامل شلوار، تی شرت، جوراب رو از این مجموعه بخرید.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

× پشتیبانی